بخش چهارم (آخر):۱۰۱ ترفند ونکته RCA

RCA

بخش چهارم (آخر):۱۰۱ ترفند ونکته برای بهبود آنالیز علل ریشه ای(RCA)

مجموعه دوم نکات ۷۵تا ۱۰۱را ارائه می کند. این مجموعه موضوعاتی زیر را پوشش می دهد :

  • جمع آوری اطلاعات
  • تشکیل تیم
  • هدایت و انجام آنالیز علل ریشه ای
  • پیاده سازی راه حل ها
  • اندازه گیری موفقیت اقدامات اصلاحی
  • بعلاوه یک بخش کامل از نکات مورد نیاز برای تسهیل گر RCA

منتظر بخش های دیگر این مجموعه جالب باشید.

درباره   Reliability  ARMS

Reliability ARMS یک سازمان خدماتی، نرم افزاری، و آموزشی است که یک  One Stop Shop۱ (موسسه تک توقفه )برای تجزیه و تحلیل ریشه ای (RCA) ، و همچنین مهندسی قابلیت اطمینان، RAMS، و بهینه سازی نگهداری و تعمیرات برای پروژه های جدید و جاری است.

از سال ۱۹۹۷، Reliability ARMS ارائه دهنده ی آموزش های رسمی برای روش Apollo Root Cause AnalysisTM (آنالیز علل ریشه ای آپولو) بوده است. در سال ۲۰۱۲، این موضوع جهانی شد . Reliability ARM در حال حاضر آموزش RCA، نرم افزار و خدمات را در سراسر جهان فراهم می کند.

[۱]بر استفاده از یک محل برای ارائه کلیه خدمات تأ کید دارد، یکی از موارد بکارگیری one-stop استفاده آن در فروشگاههای تحت همین عنوان یا one-stop shop و سوپرمارکت مالی(financial super market)است که اولی کالاهای مختلف و دیگری خدمات مالی وبیمه را دریک محل عرضه می دارند.

۱۰۱ ترفند ونکته برای بهبود RCA - بخش ۴ (۳۸۰ downloads)

درباره رزگار جهاندیده

رزگار جهاندیده (مدیر سایت مین مگ) هستم، ارشد مهندسی صنایع - صنایع دانشگاه علم و صنعت , و 10 سال سابقه در زمینه نگهداری و تعمیرات و سیستم های مدیریت دارایی های فیزیکی .در حال حاضر مشاور و مدیرپروژه های مدیریت دارایی و نگهداری و تعمیرات و مدیریت فرآیندهای کسب و کار در مرکز آیریم (www.i-REAM.com) ، عضو انجمن بین الملی نگهداری و تعمیرات آمریکا (SMRP) و سردبیر مجله نگهداری و تعمیرات اطمینان هستم. موبایل : 09120710635 تلگرام : jahandidehR@

همچنین ببینید

میکرو دوره های تلگرامی نگهداری و تعمیرات تیم مارس

تیم مشاوره مدیریت دارایی های فیزیکی مارس (MARS) با همکاری مجله تخصصی نگهداری و تعمیرات …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *