خانه / اخبار و رویدادها / کنفرانس تخصصی مدیریت دارایی های فیزیکی به میزبانی پتروشیمی بندرامام

کنفرانس تخصصی مدیریت دارایی های فیزیکی به میزبانی پتروشیمی بندرامام

کنفرانس تخصصی مدیریت دارایی های فیزیکی به میزبانی پتروشیمی بندرامام

اولین کنفرانس تخصصی مدیریت دارایی های فیزیکی صنایع پتروشیمی به میزبانی شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام برگزار می گرددنخستین کنفرانس تخصصی تعالی مدیریت دارایی های فیزیکی در صنایع پتروشیمی

شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام در روزهای ۷ و ۸ اسفند ماه سال جاری با هماهنگی شرکت ملی صنایع پتروشیمی و اداره کل نظام مدیریت دارایی های فیزیکی وزارت نفت میزبان اولین دوره کنفرانس تخصصی مدیریت دارایی های فیزیکی صنایع پتروشیمی  با حضور معاونان وزیر نفت در امور پتروشیمی و مهندسی پژوهش و فناوری می باشد.

سرمایه گزاری های بسیاری در زمینه ساخت و توسعه زیر ساخت های کشور مانند مجتمع های پتروشیمی ، پالایشگاه ها و غیره انجام شده است در همین راستا این کنفرانس با هدف حفظ و نگهداری مناسب از سرمایه های ملی ، افزایش بازدهی سرمایه و سود آوری ، حفظ و پایداری سرمایه گزاری و همچنین کاهش پیامد های زیست محیطی و اجتماعی برگزار خواهد شد.

گفتنی است در راستای این کنفرانس مسابقه مقاله نویسی در نظر گرفته  شده است که علاقه مندان می توانند مقالات خود را تا ۲۰ دی ماه سال جاری ارسال نمایند و با بررسی کمیته داوران کنفرانس مذکور  اسامی مقالات منتخب تا  ۲۰ بهمن ماه سال جاری اعلام خواهد شد.

شایان ذکراست در اولین کنفرانس تخصصی مدیریت دارایی های فیزیکی برنامه و راهکارهای کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت تدوین خواهد شد و همچنین اقدامات دیگری به منظور استقرار و ادامه کنفرانس های مدیریت دارایی های فیزیکی  انجام خواهد پذیرفت.

برنامه زمانی همایش مدیریت دارایی های فیزیکی

  • تاریخ برگزاری همایش : از ۱۳۹۶/۱۱/۷ لغایت ۱۳۹۶/۱۱/۸
  • اعلام نتایج داوری مقالات : از ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ لغایت ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
  • مهلت ارسال مقالات : از ۱۳۹۶/۹/۵ لغایت ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
وب سایت کنفرانس

مدیریت دارایی های فیزیکی

درباره رزگار جهاندیده

رزگار جهاندیده (مدیر سایت مین مگ) هستم، ارشد مهندسی صنایع - صنایع دانشگاه علم و صنعت , و 10 سال سابقه در زمینه نگهداری و تعمیرات و سیستم های مدیریت دارایی های فیزیکی .در حال حاضر مشاور و مدیرپروژه های مدیریت دارایی و نگهداری و تعمیرات و مدیریت فرآیندهای کسب و کار در مرکز آیریم (www.i-REAM.com) ، عضو انجمن بین الملی نگهداری و تعمیرات آمریکا (SMRP) و سردبیر مجله نگهداری و تعمیرات اطمینان هستم. موبایل : 09120710635 تلگرام : jahandidehR@

همچنین ببینید

دوره آموزشی نگهداری و تعمیرات (کاربردی و شرایط وِیژه)

دوره های آموزشی تخصصی نگهداری و تعمیرات تیم مشاوره مدیریت مارس ۱۵ درصد تخفیف برای …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *