دانلود کتاب – Lubrication and Maintenance of industrial Machinery Reviewed by Momizat on .         دانلود کتاب - Lubrication and Maintenance of industrial Machineryخلاصه کتاباین کتاب یک راهنمای صفرتا 100 برای کاهش هزینه های نگهداری و تعمیرات تا سرحد م         دانلود کتاب - Lubrication and Maintenance of industrial Machineryخلاصه کتاباین کتاب یک راهنمای صفرتا 100 برای کاهش هزینه های نگهداری و تعمیرات تا سرحد م Rating: 0
شما اینجا هستید:خانه » اسلایدشو » دانلود کتاب – Lubrication and Maintenance of industrial Machinery

دانلود کتاب – Lubrication and Maintenance of industrial Machinery

 

 

 

 

 

 

 

s

 

روانکاریدانلود کتاب – Lubrication and Maintenance of industrial Machinery

خلاصه کتاب

این کتاب یک راهنمای صفرتا ۱۰۰ برای کاهش هزینه های نگهداری و تعمیرات تا سرحد ممکن و افزایش قابلیت اطمینان تجهیزات است.
برای باقی ماندن در سطح رقابت جهانی ، امروزه عملیات ساخت و تولید تا حد زیادی بهبود یافته است. قابلیت اطمینان تجهیزات ساخت و تولید باید در جهت به حداکثر رساندن عمر مفید تجهیزات، از بین بردن توقفات زمانبندی نشده و کاهش هزینه های عملیاتی بهبود یابد. اینها مولفه های کلیدی برای حفظ جریان روان  و رقابتی کار نگهداری و تعمیرات می باشند.
این کتاب توسط کارشناسان شناخته شده ی صنعت روانکاری و نگهداری و تعمیرات تجهیزات صنعتی نوشته شده است:
بهترین روش ها و قابلیت اطمینان ، ابزار لازم را برای متخصصان نگهداری و تعمیرات – آنهایی که مسئول کارکردهای عملیاتی کلی می باشد – فراهم می کند. با فصل هایی که از جلد ۱ و فصل مقدماتی جدید نسخه دوم کتاب راهنمای روانکاری و شناخت اصطکاک (Tribology)، گلچین شده است کتاب تخصصی تر شده و متمرکز بر اطلاعات مهم روانکاری است که می تواند به صورت روزانه و برای دستیابی به قابلیت اطمینان بیشتر تجهیز مورد استفاده قرار گیرد. با آمیختن روش ها ناب در این کتاب، این منبع می تواند توسط هر کسی که با فرایند تولید سروکار دارد، از سرپرستان تاپرسنل کف کارگاه، استفاده شود.

ویژگی های کتاب
این کتاب روشن می کند که چگونه روانکاری با برنامه نگهداری و تعمیرات پیش اقدام جامع متناسب است
ابزارهای معین و مشخصی را برای مدیریت روانکاری برای یک مبنای روزانه فراهم می کند
چگونگی بهبود قابلیت اطمینان، به حداکثر رساندن عمر تجهیزات، حذف توقفات زمانبندی نشده و کاهش هزینه های عملیاتی را نشان می دهد.

این کتاب برای آزمون صدور گواهینامه Certified Lubrication Specialist® که توسط STLE  (انجمن مهندسان روانکاری و شناخت اصطکاک)صادر می شود توصیه شده است.


کتاب – Lubrication and Maintenance of industrial Machinery (1448 downloads )

 

درباره نویسنده

رزگار جهاندیده (مدیر سایت مین مگ) ، ارشد مهندسی صنایع - صنایع دانشگاه علم و صنعت , در حال حاضر مشاور سیستم های مدیریت دارایی و نگهداری و تعمیرات و مدیریت فرآیندهای کسب و کار در مرکز آیریم (www.i-REAM.com) هستم. 09120710635 تلگرام jahandidehR@

تعداد نوشته ها : 114

ارسال یک دیدگاه

© 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای Mainmag محفوظ است. تهیه و بهینه سازی: امین نامجو

بازگشت به بالا