دعوت به همکاری متخصص نت در آیریم(i-REAM) : مرکز مهندسی قابلیت اطمینان و مدیریت دارایی

دعوت به همکاری متخصص نت در آیریم(i-REAM) : مرکز مهندسی قابلیت اطمینان و مدیریت دارایی

مرکز مهندسی قابلیت اطمینان و مدیریت دارایی – آیریم (i-REAM)  برای انجام پروژه های خود از متخصصین نت ، از دانشجویان و فارغ التحصیلان کارشناسی و یا کارشناسی ارشد مهندسی صنایع با شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید:

  • دانشجو / فارغ ااتحصیل ارشد مهندس صنایع، 
  • آشنا با مباحث نگهداری و تعمیرات
  • تسلط بر مباحث کنترل موجودی
  • آشنایی با نرم افزار MSP و تسلط بر آفیس
  • تسط بر زبان انگلیسی و ترجمه متون تخصصی
  • آشنا با اصول گزارش نویسی
  • دارای روحیه کار تیمی

علاقمندان می توانند رزومه خود را به ایمیل job@i-ream.com ارسال نمایند.


 

درباره مرکزمهندسی قابلیت اطمینان و مدیریت دارایی

photo_2016-02-05_20-18-38گروه مشاوره آیریم [۱]i-REAM خدمات تخصصی خود را بر سه محور سنجش، بهینه‌سازی و آموزش در حوزه مدیریت دارایی‌ها و مهندسی قابلیت اطمینان ارائه می‌نماید. این گروه به سازمان​ها و شرکتهای تجهیز محور کمک می‌نماید تا با ارزیابی وضعیت کنونی مدیریت دارایی خود، دریافت آموزش‌های تخصصی و ارتقاء توانمندی‌های مدیریتی، تصمیمات بهتری را در حوزه مدیریت دارایی درطول چرخه عمر دارایی و مهندسی نگهداشت اتخاذ نمایند.

گروه مشاوره آیریم با بهره گیری از دانش اساتید دانشگاه و تجارب متخصصان حوزه مدیریت دارایی و نگهداشت، مسیر تعالی نگهداری و تعمیرات را برای سازمان شما طراحی می‌نماید. آیریم در کنار کارشناسان و متخصصان سازمان شما گام به گام مسیر تعالی و توانمندسازی مدیریت نگهداشت را بر پایه مفاهیم مدیریت دارایی در سازمان، اجرا و پیاده سازی می‌نمایند.

www.i-ream.com

info@i-ream.com

درباره رزگار جهاندیده

رزگار جهاندیده (مدیر سایت مین مگ) هستم، ارشد مهندسی صنایع - صنایع دانشگاه علم و صنعت , و 10 سال سابقه در زمینه نگهداری و تعمیرات و سیستم های مدیریت دارایی های فیزیکی .در حال حاضر مشاور و مدیرپروژه های مدیریت دارایی و نگهداری و تعمیرات و مدیریت فرآیندهای کسب و کار در مرکز آیریم (www.i-REAM.com) ، عضو انجمن بین الملی نگهداری و تعمیرات آمریکا (SMRP) و سردبیر مجله نگهداری و تعمیرات اطمینان هستم. موبایل : 09120710635 تلگرام : jahandidehR@

همچنین ببینید

دعوت به همکاری متخصص نت در آیریم(i-REAM) : مرکز مهندسی قابلیت اطمینان و مدیریت دارایی

دعوت به همکاری متخصص نت در آیریم(i-REAM) : مرکز مهندسی قابلیت اطمینان و مدیریت دارایی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *