خانه / اخبار و رویدادها / اخبار نشرکتاب / بخش اول کتاب توسعۀ شاخص های عملکردی برای مدیریت نگهداری و تعمیرات (زبان اصلی)
کتاب توسعۀ شاخص های عملکردی برای مدیریت نگهداری و تعمیرات (زبان اصلی)

بخش اول کتاب توسعۀ شاخص های عملکردی برای مدیریت نگهداری و تعمیرات (زبان اصلی)

کتاب توسعۀ شاخص های عملکردی برای مدیریت نگهداری و تعمیرات (زبان اصلی)

Developing Performance Indicators for Managing Maintenance

کتاب توسعۀ شاخص های عملکردی برای مدیریت نگهداری و تعمیرات

این کتاب توسط استاد مطرح نگهداری و تعمیرات Terry Wirman نگاشته شده است.شاخص های عملکردی توسعه دهنده برای مدیریت نگهداری و تعمیرات جهت تامین جزئیات کلیدی در ارتباط با چگونگی اندازه گیری و بهبود یکی از مهمترین کارکرد های سازمان های امروزی : یعنی مدیریت نگهداری و تعمیرات دارایی و تجهیزات طراحی شده است.

این کتاب یکی از  مجموعه های جامع انگشت شماردر ارتباط با شاخص های عملکردی برای مدیریت نگهداری و تعمیرات و نگهداری است ،;که بدلیل استفاده از روش های مبتنی بر انواع سیستم های اندازه گیری مدیریت، از جمله روش کارت امتیازی متوازن، با بقیه کتاب های مشابه متفاوت است.

در حالی که نسخه قبلی در درجه اول بر شاخص های اساسی برای مدیریت نگهداری و تعمیرات و چگونگی ارتباط آنها با امور مالی شرکت متمرکز بود، این نسخه جدید بیشتر به پیشرفت های اخیر در مدیریت نگهداری و تعمیرات می پردازد. این کتاب یک ابزار ارزشمند برای هر شرکت است که می خواهد به طور موثر طیف کاملی از فعالیت های نگهداری را برای کمک به دستیابی به مزیت رقابتی ، اندازه گیری و مدیریت کند. چنین  شرکت هایی به نگهداری و تعمیرات به عنوان راهی برای کاهش هزینه های تولید محصول خود و یا ارائه خدماتشان می نگرند.و با استفاده از این مزیت هزینه ای به قیمت های پایین تر، قصد  بهبود حاشیه سود، و بهبود ارزش سهام را دارند.

بخش اول کتاب توسعۀ شاخص های عملکردی برای مدیریت نگهداری و تعمیرات (زبان اصلی) (۲۸۶۰ downloads)

درباره رزگار جهاندیده

رزگار جهاندیده (مدیر سایت مین مگ) هستم، ارشد مهندسی صنایع - صنایع دانشگاه علم و صنعت , و 10 سال سابقه در زمینه نگهداری و تعمیرات و سیستم های مدیریت دارایی های فیزیکی .در حال حاضر مشاور و مدیرپروژه های مدیریت دارایی و نگهداری و تعمیرات و مدیریت فرآیندهای کسب و کار در مرکز آیریم (www.i-REAM.com) ، عضو انجمن بین الملی نگهداری و تعمیرات آمریکا (SMRP) و سردبیر مجله نگهداری و تعمیرات اطمینان هستم. موبایل : 09120710635 تلگرام : jahandidehR@

همچنین ببینید

دوره آموزشی نگهداری و تعمیرات (کاربردی و شرایط وِیژه)

دوره های آموزشی تخصصی نگهداری و تعمیرات تیم مشاوره مدیریت مارس ۱۵ درصد تخفیف برای …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *