خانه / اسلایدشو / مدیریت موفق دستورکارهای انباشته و منابع نگهداری و تعمیرات (SUCCESSFULLY MANAGING WORK ORDER BACKLOG AND RESOURCES)

مدیریت موفق دستورکارهای انباشته و منابع نگهداری و تعمیرات (SUCCESSFULLY MANAGING WORK ORDER BACKLOG AND RESOURCES)

PS

مدیریت موثر تعداد قابل توجهی ازدستورکارهای انباشته و منابع مورد نیاز برای به انجام رساندن انباشته ها برای داشتن نگهداری و تعمیرات در سطح کلاس جهانی بسیار حیاتی به نظر می رسد. چندین سنجه نگهداری و تعمیرات وجود دارد که به صورت روتین (روزمره) پیگیری می شوند که شامل قابلیت اطمینان کلی تجهیزات (Overall Equipment Reliability) ، نسبت هزینه های نگهداری و تعمیرات به ارزش جایگزینی دارایی و درصد دستورکارهای برنامه ریزی شده و زمانبندی شده می باشند. این مقاله بر توسعه و پیاده سازی فرآیند زمانبندی موفق با استفاده از سیستم مدیریت پروژه تاکید دارد که علاوه برآن بر اهداف مفید و مزایای شرح داده شده در این مقاله، امکانی فراهم شود تا درصد دستورکارهای برنامه ریزی و زمانبندی شده پیگیری و ردیابی شود.

این مقاله یک مطالعه موردی انجام شده  توسط    Anthony J. Werderitsch و  Timothy Orr,،   Kenneth R. Crossاز شرکت   ACM نوشته شده است. این شرکت (ACM – Administrative Controls Management, Inc)از ۱۹۸۵ در زمینه مدیریت پروژه فعالیت می کند. اطلاعات بیشتر درمورد این  شرکت http://www.acmpm.com

مدیریت موفق دستورکارهای انباشته و منابع نگهداری و تعمیرات (SUCCESSFULLY MANAGING WORK ORDER BACKLOG AND RESOURCES) (۰ downloads)

همچنین ببینید

استیصال در برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات

استیصال در برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات استیصال و سردرگمی در اجرای برنامه­ ریزی معمولاً …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *