خانه / مطالب آموزشی / پایش وضعیت(CBM) / ویدئوی آموزشی : منحنی P-F در نگهداری و تعمیرات به چه معناست؟

ویدئوی آموزشی : منحنی P-F در نگهداری و تعمیرات به چه معناست؟

منحنی P-F در نگهداری و تعمیرات به چه معناست؟

«این قسمت تنها برای اعضا (به صورت رایگان) قابل رویت است.  جهت ورود به سایت اینجا  و جهت ثبت رایگان نام در سایت اینجا کلیک کنید.»
Jeff Shivar

در این ویدئو Jeff Shivar  منحنی P-F را توضیح می دهد.منحنی P-F پایه تحلیل بسیاری از اقدامات نگهداری و تعمیرات است. به عنوان مثال در تحلیل های RCM و PMO به منظور تعیین بازه های مناسب بازرسی های پیشبینانه بسیار کاربرد دارد.

Jeff Shivar  مدیر موسسه People&Process است که یکی از شرکت های شناخته شده در زمینه پیاده سازی و مشاوره سیستم های نگهداری و تعمیرات  نویسنده است. او بیش از ۲۵ سال سابقه دارد و به به خاطر پروژه های تغییر فرهنگی به منظور بکارگیری فرآیندها و افراد در بهبود نگهداری و تعمیرات در دنیا بسیار مشهور است.

اطلاعات ویدئو :

  • حجم فایل : ۶.۷ مگابایت
  • مدت زمان  : ۳:۰۰ دقیقه
  • فرمت فایل : MP4
  • زبان : انگلیسی
  • زیرنویس : دارد (انگلیسی) برای مشاهده زیرنویس ویدئو را دانلود کنید.

درباره رزگار جهاندیده

رزگار جهاندیده (مدیر سایت مین مگ) هستم، ارشد مهندسی صنایع - صنایع دانشگاه علم و صنعت , و 10 سال سابقه در زمینه نگهداری و تعمیرات و سیستم های مدیریت دارایی های فیزیکی .در حال حاضر مشاور و مدیرپروژه های مدیریت دارایی و نگهداری و تعمیرات و مدیریت فرآیندهای کسب و کار در مرکز آیریم (www.i-REAM.com) ، عضو انجمن بین الملی نگهداری و تعمیرات آمریکا (SMRP) و سردبیر مجله نگهداری و تعمیرات اطمینان هستم. موبایل : 09120710635 تلگرام : jahandidehR@

همچنین ببینید

دوره آموزشی نگهداری و تعمیرات (کاربردی و شرایط وِیژه)

دوره های آموزشی تخصصی نگهداری و تعمیرات تیم مشاوره مدیریت مارس ۱۵ درصد تخفیف برای …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *