خانه / مجله تخصصی نگهداری و تعمیرات / انواع فعالیت های نگهداری و تعمیرات و تفاوت های آنها

انواع فعالیت های نگهداری و تعمیرات و تفاوت های آنها

انواع فعالیت های نگهداری و تعمیرات و تفاوت های آنها

«این قسمت تنها برای اعضا (به صورت رایگان) قابل رویت است.  جهت ورود به سایت اینجا  و جهت ثبت رایگان نام در سایت اینجا کلیک کنید.»
Jeff Shivar

برای امور نگهداری و تعمیرات تقسیم بندیهای متفاوتی ارئه شده است . یکی از به روزترین این تقسیم بندی ها و تعاریف در استاندارد EN 13306 ارائه شده است . این استاندارد اصطلاحات و واژگان تخصصی نگهداری و تعمیرات را تعریف کرده است (این استاندارد را می توانید اینجا به صورت رایگان دانلود کنید). با این وجود تعاریف و تقسیم بندی های دیگری نیز ارائه شده است.که می توان به تقسیم بندی فعالیت های نگهداری و تعمیرات در کتاب جان موبری اشاره کرد.

در این ویدئو Jeff Shivar  در مورد انواع فعالیت های نگهداری و تعمیرات توضیح می دهد. این تقسیم بندی تاحدی به تقسیم بندی ارائه شده در کتاب آقای جان موبری نزدیک است.

Jeff Shivar  مدیر موسسه People&Process است که یکی از شرکت های شناخته شده در زمینه پیاده سازی و مشاوره سیستم های نگهداری و تعمیرات  نویسنده است. او بیش از ۲۵ سال سابقه دارد و به به خاطر پروژه های تغییر فرهنگی به منظور بکارگیری فرآیندها و افراد در بهبود نگهداری و تعمیرات در دنیا بسیار مشهور است.

اطلاعات ویدئو :

  • حجم فایل : ۸.۴ مگابایت
  • مدت زمان  : ۳:۲۰ دقیقه
  • فرمت فایل : MP4
  • زبان : انگلیسی
  • زیرنویس : دارد (انگلیسی) برای مشاهده زیرنویس ویدئو را دانلود کنید.

درباره رزگار جهاندیده

رزگار جهاندیده (مدیر سایت مین مگ) هستم، ارشد مهندسی صنایع - صنایع دانشگاه علم و صنعت , و 10 سال سابقه در زمینه نگهداری و تعمیرات و سیستم های مدیریت دارایی های فیزیکی .در حال حاضر مشاور و مدیرپروژه های مدیریت دارایی و نگهداری و تعمیرات و مدیریت فرآیندهای کسب و کار در مرکز آیریم (www.i-REAM.com) ، عضو انجمن بین الملی نگهداری و تعمیرات آمریکا (SMRP) و سردبیر مجله نگهداری و تعمیرات اطمینان هستم. موبایل : 09120710635 تلگرام : jahandidehR@

همچنین ببینید

نمودار فراوانی مدت زمان انجام دستورکار های نگهداری و تعمیرات

نمودار فراوانی مدت زمان انجام دستورکار های نگهداری و تعمیرات یک سوال همیشگی در مدیریت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *