یک سال با شما، تولد یک سالگی مجله تخصصی نگهداری و تعمیرات Reviewed by Momizat on . یک سال با شما، تولد یک سالگی مجله تخصصی نگهداری و تعمیراتهر روز برایت رویایی باشد در دست نه دوردست عشقی باشد در دل نه در سر و دلیلی باشد برای زندگی نه روز مره گ یک سال با شما، تولد یک سالگی مجله تخصصی نگهداری و تعمیراتهر روز برایت رویایی باشد در دست نه دوردست عشقی باشد در دل نه در سر و دلیلی باشد برای زندگی نه روز مره گ Rating: 0
شما اینجا هستید:خانه » اخبار و رویدادها » اخبار صنعت » یک سال با شما، تولد یک سالگی مجله تخصصی نگهداری و تعمیرات

یک سال با شما، تولد یک سالگی مجله تخصصی نگهداری و تعمیرات

یک سال با شما، تولد یک سالگی مجله تخصصی نگهداری و تعمیرات

هر روز برایت رویایی باشد در دست
نه دوردست
عشقی باشد در دل
نه در سر
و دلیلی باشد برای زندگی
نه روز مره گی

جرقه ایجاد سایتی در زمینه نگهداری و تعمیرات خیلی پیشتر در ذهنم بود.اما مشغله های زیادکاری کمتر چنین فرصتی را فراهم می کرد.سایتی که بتواند کمبودهای علمی  و عملی در این زمینه را پوشش دهد. آشنایی با مهندس امین نامجو یکی از اتفاقات خوب زندگی من بود به کمک ایشان و تلاش بی دریغش ۱ سال پیش در چنین روزی سایت افتتاح شد.

در مدت این یک سال از عمر مجله تخصصی نگهداری و تعمیرات تلاش های زیادی شد که مطالب نو و کاربردی در زمینه نگهداری و تعمیرات در اختیار متخصصین ،علاقمندان و دانشجویان قرار گیرد.در سال جدید با توجه به تشکیل تیم تحریریه ، حجم مطالب سایت رو به رشد خواهد بود ، مطالب سایت با وسواس  بیشتری انتخاب می شود . باتوجه به اینکه در ابتدای افتتاح سایت براساس مدل Uptime مطالب سایت دسته بندی شده است سعی شده است از تمام المان های این مدل در ارائه مطالب استفاده شود.

جهت تضمین این مهم سیستم مدیریت کیفیت محتوا سایت راه اندازی و سایت در قالب مدل های فرآیند های کسب و کار مدیریت می شود. رویه های و دستورالعمل های لازم برای ترجمه ، تالیف و منابع و… تهیه شده است. بزودی سایت با امکانات ، مطالب و محصولات بیشتری در خدمت همه عزیزان خواهدبود. امید است رضایت دوستان را فراهم کند.

برخود واجب میدانم از تمامی دوستانی که در طول این یک سال همراه و همیار بوده اند کمال تشکر را داشته باشم.

درباره نویسنده

رزگار جهاندیده (مدیر سایت مین مگ) ، ارشد مهندسی صنایع - صنایع دانشگاه علم و صنعت , در حال حاضر مشاور سیستم های مدیریت دارایی و نگهداری و تعمیرات و مدیریت فرآیندهای کسب و کار در مرکز آیریم (www.i-REAM.com) هستم. 09120710635 تلگرام jahandidehR@

تعداد نوشته ها : 114

ارسال یک دیدگاه

© 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای Mainmag محفوظ است. تهیه و بهینه سازی: امین نامجو

بازگشت به بالا