یک سال با شما، تولد یک سالگی مجله تخصصی نگهداری و تعمیرات

یک سال با شما، تولد یک سالگی مجله تخصصی نگهداری و تعمیرات

هر روز برایت رویایی باشد در دست
نه دوردست
عشقی باشد در دل
نه در سر
و دلیلی باشد برای زندگی
نه روز مره گی

جرقه ایجاد سایتی در زمینه نگهداری و تعمیرات خیلی پیشتر در ذهنم بود.اما مشغله های زیادکاری کمتر چنین فرصتی را فراهم می کرد.سایتی که بتواند کمبودهای علمی  و عملی در این زمینه را پوشش دهد. آشنایی با مهندس امین نامجو یکی از اتفاقات خوب زندگی من بود به کمک ایشان و تلاش بی دریغش ۱ سال پیش در چنین روزی سایت افتتاح شد.

در مدت این یک سال از عمر مجله تخصصی نگهداری و تعمیرات تلاش های زیادی شد که مطالب نو و کاربردی در زمینه نگهداری و تعمیرات در اختیار متخصصین ،علاقمندان و دانشجویان قرار گیرد.در سال جدید با توجه به تشکیل تیم تحریریه ، حجم مطالب سایت رو به رشد خواهد بود ، مطالب سایت با وسواس  بیشتری انتخاب می شود . باتوجه به اینکه در ابتدای افتتاح سایت براساس مدل Uptime مطالب سایت دسته بندی شده است سعی شده است از تمام المان های این مدل در ارائه مطالب استفاده شود.

جهت تضمین این مهم سیستم مدیریت کیفیت محتوا سایت راه اندازی و سایت در قالب مدل های فرآیند های کسب و کار مدیریت می شود. رویه های و دستورالعمل های لازم برای ترجمه ، تالیف و منابع و… تهیه شده است. بزودی سایت با امکانات ، مطالب و محصولات بیشتری در خدمت همه عزیزان خواهدبود. امید است رضایت دوستان را فراهم کند.

برخود واجب میدانم از تمامی دوستانی که در طول این یک سال همراه و همیار بوده اند کمال تشکر را داشته باشم.

درباره رزگار جهاندیده

رزگار جهاندیده (مدیر سایت مین مگ) هستم، ارشد مهندسی صنایع - صنایع دانشگاه علم و صنعت , و 10 سال سابقه در زمینه نگهداری و تعمیرات و سیستم های مدیریت دارایی های فیزیکی .در حال حاضر مشاور و مدیرپروژه های مدیریت دارایی و نگهداری و تعمیرات و مدیریت فرآیندهای کسب و کار در مرکز آیریم (www.i-REAM.com) ، عضو انجمن بین الملی نگهداری و تعمیرات آمریکا (SMRP) و سردبیر مجله نگهداری و تعمیرات اطمینان هستم. موبایل : 09120710635 تلگرام : jahandidehR@

همچنین ببینید

جایزه ملی نگهداری

همایش جایزه ملی نگهداری و تعمیرات ۲۳ و۲۴ بهمن ماه

همایش جایزه ملی نگهداری و تعمیرات ۲۳ و۲۴ بهمن ماه برای کسب اطلاعات بیشتر درباره همایش جایزه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *